V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Partneři

Generálním partnerem Benaga je Ramsey London

Informace

Luxusní společenské a sportovní oblečení
Popis
RAMSEY London sleduje nejaktuálnější trendy ve světě, aby mohl plně uspokojit své klienty.

Základním pravidlem RAMSEY London je absolutní dodržování nejvyšší úrovně kvality a naprostá orientace na potřeby zákazníků prostřednictvím italských a anglických návrhářů.

RAMSEY promítá životní styl svých klientů do jejich stylu oblékání a díky vysoké kvalitě materiálů a zpracování jim umožňuje být naprosto přirozenými a elegantními. "Made by masure"

V České republice má Ramsey London prodejnu v Praze na Dejvické ulici.
MADE TO MEASURE!

Hlavním partnerem Benaga je město Zruč nad Sázavou

 

Město Zruč nad Sázavou patří administrativně pod okres Kutná Hora a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Kutná Hora. Obec Zruč nad Sázavou se rozkládá 36 kilometrů jihozápadně od Kutné Hory. Na území tohoto menšího města má hlášený trvalý pobyt 4965 obyvatel. Protéká zde řeka Sázava. Zruč nad Sázavou se dále dělí na pět částí, konkrétně to jsou: Domahoř, Dubina, Nesměřice, Zruč nad Sázavou a Želivec.

Město Zruč nad Sázavou leží v průměrné výšce 330 až 380 metrůnad mořem. Nejstarší doloženou písemnou zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1328. Celková katastrální plocha obce je 1641 ha, z toho orná půda zabírá pouze 32 procent. Přibližně jedna třetina výměry obce je zalesněná.

Partnerem Benaga je společnost VOZP


Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních (např. Ústřední vojenská nemocnice Praha, Ústav leteckého zdravotnictva Praha, Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Fakultní nemocnice Na Homolce atd.) a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci, lékaři a pečujeme o své pojištěnce prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice.

 

Partnerem Benaga je společnost Sherri

 

Jsme společnost dlouhodobě působící na českém trhu v oblasti prodeje klenotů, šperků, drahých kamenů i značkových hodinek. Jsme již pátá generace zlatníků, díky tomu máme veliké zkušenosti v oboru drahých kovů.

Značka SHERRI Time & Glamour je registrovanou obchodní značkou, která za dobu svého působení získala nespočet spokojených zákazníků i obchodních partnerů.

Ve všech našich pobočkách se setkáte s profesionálně vyškoleným personálem, který vždy ochotně, odborně a rád poradí. Na spokojenost našich zákazníků je kladen maximální důraz.

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru nám pomohly získat ty nejlepší vztahy s dodavateli i samotnými výrobci světoznámých značek šperků a hodinek.

Díky našim dlouholetým zkušenostem ve zlatnickém oboru se nám podařilo dostat mezi špičku klenotnických firem v ČR.

Naše společnost je velmi stabilní a bonitní firmou.

Vize

Zavést společnost SHERRI Time & Glamour jako předního prodejce klenotů, šperků a hodinek té nejvyšší kvality po celé české i slovenské republice.

Přijmout kvalitu zboží a spokojenost zákazníků jako neodmyslitelnou složku naší práce.

Stát se nejlepší a nejdůvěryhodnější klenotnickou společností na trhu.

Šperky a klenoty

V našich klenotnictvích se setkáte se šperky zahraniční i domácí výroby. Nabízíme zlaté šperky s ryzostí 14kt i 18kt, briliantové šperky, zásnubní prsteny. Ze uznaček můžeme zmínit např. Baraku, ZEN Diamonds, HOT Diamonds, Nova Export, Cacharel, Morgan a další.

Naleznete u nás také šperky z dnes velice populární chirurgické oceli. Rovněž dodáváme stříbrné šperky rozličných ryzostí.

Naši zákazníci si u nás také mohou vybrat snubní prsteny podle přání: zlaté, stříbrné, ocelové i keramické, a to od renomovaných značek jako jsou Schwartz, Crown, Cilor, Fides, Adore, N.Company

Náramkové hodinky

Naše společnost nabízí ve svém sortimentu náramkové hodinky té nejvyšší kvality. Nabízíme hodinky ve vyšší i nižší cenové relaci, abychom dokázali uspokojit požadavky všech našich zákazníků.

Portfolio našich značek obsahuje i hodinky od světoznámých švýcarských výrobců, kteří produkují náramkové hodinky jen v té nejvyšší kvalitě zpracování.

Obzvlášť si vážíme  spolupráce se značkou Tag Heuer.

V nabízeném portfoliu se objevují hodinky značek Alpina, Betty Barclay, Carucci, Candino, Cimier, Festina, Fortis, Lotus, Nina Ricci, Morellato a další.

Pobočky

Galerie Myšák, Vodičkova 710/31, Praha 1

Galerie Fénix, Freyova 945/35, Praha 9

ARNIQUE zlatnictví, nám. Dr. E. Beneše 4812, Liberec

ARNIQUE zlatnictví, Revoluční 176/1, Ústí nad Labem

Obchodní centum Chodov, Roztylská 2131/19, Praha 4

Zlatnictví AMOR, Melantrichova 1, Praha 1

 

www.sherri.cz

 

Partnerem Benaga je společnost SELECT

Firma HH sportif s.r.o. se zabývá od roku 1998 distribucí předních evropských sportovních značek získala v roce 2005 distribuci dánské značky Select pro Českou republiku.
Za dobu spolupráce se značkou Select jsme přes sortiment této značky navázali spolupráci s mnoha novými partnery a úspěšně udělali z míčů Select oficiální balóny nejvyšších soutěží i reprezentace.

V srpnu 2014 jsme spustili tento nový web zahrnující i b2b řešení, který by měly usnadnit spolupráci s partnery ve všech směrech a zesílit pozici značky SELECT na českém trhu.

Sídlo firmyZa Strahovem 275/4, Praha 6

Partnerem Benaga je společnost JOMA


Kopačky, míče, sálovky, kolíky, turfy, štulpny, chrániče, rukavice, dresy, tašky, boty na tenis, běžecká obuv, funkční prádlo, teplákové soupravy a jiné sportovní zboží.
Přehled o společnosti
Výhradní dovozce španělské sportovní značky JOMA
Naše agentura Prague Chauffeur Drive uspokojuje potřeby i těch nejnáročnějších klientů v oblasti přepravních služeb (TOP QUALITY TRANSPORT SERVICE) autobusy, osobními vozy a limuzínami po celé Evropě. Zajišťujeme a organizujeme případný doprovodný program dle specifikace a přání klienta i v rámci bezpečnostních služeb. Naší prioritou není velikost zakázky, ale kvalita našich služeb - přepravíme 1 člověka, ale i více jak 5000 osob! Mezi naše klienty patří nadnárodní korporace, cestovní agentury, hotely ale i individuální klienti.

Partnerem Benaga je společnost Desinsekta


Společnost DESINSEKTA s.r.o. byla založena v Plzni roku 1990. Zakladatel a jednatel je držitelem mistrovského diplomu v daném oboru a členem Sdružení pracovníků deratizace, desinsekce a desinfekce České republiky,Evropské asociace CEPA a také členem výboru Sdružení DDD.

Základní filozofií naší firmy je zajišťování profesionálních služeb v souladu s platnými právními předpisy vztahujícími se k DDD činnostem. Hlavní prioritou je pro nás uvažování z hlediska dlouhodobé perspektivy.

Partnerem Benaga je společnost SHERON

Značka SHERON je jedničkou na maloobchodním trhu v ČR a SR v autochemii, autokosmetice a autodoplňcích.

SHERON je ryze českou značkou s více jak 20-ti letou historií na trhu.

Stěžejním prodejním sortimentem ve značce SHERON jsou letní a zimní kapaliny do ostřikovačů, které svou prvotřídní kvalitou, inovativností a typickou citrónovou vůní udávají směr celé kategorii.

Od roku 2013 jsou provozní kapaliny baleny do nově vyvinutých obalů, které zvyšují uživatelskou ergonomii i vizuální odlišnost.

Partnerem Benaga je společnost BARNA MEDICAL s.r.o.


Naším cílem je co NEJEFEKTIVNĚJŠÍ KOMPLEXNÍ PÉČE o pohybový aparát od diagnostiky až po operaci.
Popis
V čele naší specializované soukromé kliniky rehabilitačního lékařství Barna Medical stojí MUDr. Miloš Barna - uznávaný odborník, jehož služeb využívá například Český olympijský výbor, reprezentace univerzitního sportu nebo Český atletický svaz. Zkušený lékař, který působil jedenáct let u hokejového týmu Sparta Praha a o fotbalovou reprezentaci se staral na ME v Portugalsku, se také od roku 2000 pravidelně účastní Olympijských her, MS a ME v atletice.
www.barnamedical.cz

 

Jsme společnost, která již několik let poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v realizaci interiérových projektů. Naše zázemí tvoří tým expertů se zkušeností při řešení administrativních, konferenčních a reprezentačních interiérů. Základem pro naši práci je podrobná orientace v současných trendech a technologiích.

www.dtexpert.cz

Partnerem Benaga je společnost Stone Castle Wines


Společnost The Wine Castle s.r.o. je zástupcem vinařství Stone Castle v Česku. V našem showroomu na adrese Dejvická 13 v Praze naleznete širokou nabídku vín a zároveň místo pro chvilku se sklenkou kvalitního vína.
Vinařství a vinice‚ Stone Vineyards and Winery‘ L.L.C. v Rahovci je největším výrobcem vína v Kosovu a jedním z největších na Balkáně. Tato společnost začala svoji produkci již v roce 1953 původně jako státní podnik, ale v srpnu roku 2006 byla privatizována Rrustemem a Hysenem Gecajovými.
Společnost Stone Vineyards and Winery‘ L.L.C. vlastní 2 200 ha zemědělské půdy, kdy z toho 650 ha jsou aktivní vinice. Rezervní kapacity vinic jsou 300 000 HL, kdy z toho 50 000 HL jsou dřevěné kádě pro prémiovou kvalitu vína. Dle archeologických zdrojů se v Rahoveckém údolí již v dobách Ilirů kultivovaly vinice, na kterých se vyrábělo víno a k tomu napomohly vhodné zemědělské a klimatické podmínky tohoto regionu.
www.stonecastlewine.cz
facebook/StoenCastleWineCZ

 

Partnerem Benaga je společnost CALIPSUM


Tady je prezentace našeho dalšího partnera:

V řádu několika let se chceme stát jednou z významných stavebních firem na území České republiky a svým netradičním a inovativním přistupem razantně změnit systém realizace staveb a přípravy a řizení stavebních projektů.

Realizace staveb

V rámci stavební činnosti zajišťujeme kompletní dodávky staveb, ale i dílčí konstrukční, provozní i technologické části stavebních celků. Převážně se zabýváme realizacemi:

Stavby bytové – rodinné domy, byty, bytové domy, novostavby, rekonstrukce, specializace na nízkoenergetické a pasivní domy.

Stavby občanské vybavenosti – ZŠ, MŠ, úřady, knihovny, obchody, sportovní areály, kulturní domy, administrativní budovy, relaxační areály , atd.

Stavby průmyslové a dopravní – elektrárny, mosty, propustky, komunikace, vodovody, kanalizace a ČOV.

Ostatní – drobné stavby a opravy, přístřešky, opravy a servis, atd.

Příprava a řízení staveb

Poskytujeme služby při přípravě a následné realizaci stavby. Navrhujeme technicky nejkvalitnější a nejjednodušší řešení, které dokáže snížit náklady na samotnou realizaci.
Investorům poskytujeme služby již od návrhu projektu (architektonické a technické studie), přes jednotlivé stupně projektové dokumentace, zastupování při jednáních s dotčenými institucemi a orgány státní správy, až po následnou kontrolu provádění stavby jako technický dozor investora.
Současně koordinujeme veškeré činnosti přípravy za účelem dodržení maximálních celkových nákladů a na toto dohlížíme i při samotné realizaci stavby.

Expertní činnost

Díky odbornosti našich zaměstnanců a externích stavebních expertů jsme schopni nabídnout poradenství, technické a ekonomické analýzy při plánování i realizaci stavebních záměrů.
Zabýváme se energetickými audity a posudky, ve smyslu navrhování opatření a úprav vedoucí ke snížení energetické náročnosti budov. Optimalizujeme použité technologie vzhledem k návratnosti její investice.
Hodnotíme a navrhujeme konstrukční i doplňkový materiál z hlediska ochrany životního prostředí a snížení energetické náročnosti při jeho výrobě a následné recyklaci či likvidaci.

Partnerem Benaga je společnost BALA maloobchodní sit'

 

Kdo jsme?

 

BALA je první nezávislá maloobchodní síť v ČR, která ve svých sítích BALA a GASTRO v současnosti propojuje už více než 1600 kmenových členů po celé republice a jejich počet neustále roste. S našimi členy spolupracujeme formou franchízingu a zajišťujeme pro ně veškerou marketingovou podporu a zprostředkování obchodních podmínek.

Jsme společností s ryze českým kapitálem a ve velké míře spolupracujeme s českými dodavateli a výrobci. Pomáháme především malým prodejnám konkurovat nízkým cenám velkých společností.

 

 

 

 Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss