V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Slavie vyhrála i podruhé a ma tři mečboly k historickému úspěchu

Slavia Praha podruhé v semifinále porazila Benago Zruč nad Sázavou. Nedělní utkání vyhráli Pražané 2:1 a ujali se v sérii vedení 2:0 na zápasy.Sla

Slávisté znovu vsadili na to, co je dovedlo k úspěchu v prvním semifinále – bojovali s maximálním nasazením, nevypustili jediný krok na palubovce, pomáhali si a pracovali jako tým. Proti technické vyspělosti soupeře nasadili maximální koncentraci a obětavost a to se jim znovu vyplatilo. Na začátku utkání mělo Benago tři dobré šance, dvakrát je vychytal Vahala, jednou se míč odrazil od tyčky. Pote Benago zariskovali s vysunutím Cristiana, jeho střelu lapil Vahala, vyslal na zteč Hrdinu, ale jeho pokus zastavil jeden z hostujících hráčů na brankové čáře. Slavie se také ukázala,  Michal Salák si navedl míč středem a jeho ránu Cristiano vytáhl jen s velkou námahou konečky prstů nad. Ve 14. minutě šla Slavia do vedení. Pimpolho udělal chybu v rozehrávce, míč mu sebral Záruba, a nahrál Olivovi, který míč napálil do sítě! Oliva ale vzápětí také chyboval při přihrávce, Josef Gabčo se dostal do střelecké pozice, připravil si míč a prostřelil Vahalu. Bylo vyrovnáno. I nadále se hrál napínavý futsal, slávistickou šanci měl znovu Oliva, zkoušel tentokrát zakončit technicky, ale minul branku.

Rozhodující momenty tedy přišly až po přestávce. Ve 35. minutě Azem Brahimi nezakončil dobře v nebezpečném přečíslení, i když měl před sebou odkrytou branku, a slávisté vzápětí udeřili – Záruba nahrál na levé křídlo Michalu Salákovi, který uviděl nabíhajícího Olivu a střelec prvního gólu se trefil i podruhé a opět do prázdné branky! Slávisté si pak museli sáhnout na dno svých sil – v závěrečné power play je Benago zavřeli před brankou, stříleli Gabčo, Pimpolho, Marcelo – ale slávisté tlak přestáli – naopak třikrát měli možnost zakončit přes celé hřiště, ani jednou se jim to ale nepodařilo.
Přítomní diváci pak ocenili nasazení a boj obou týmů uznalým potleskem. Byla to skutečná reklama na futsal! Takhle by měla utkání vypadat!

Ohlasy trenérů:

Martin Brychta (Slavia): Dařilo se bránit power-play soupeře, fungovala nám obrana. Hráli jsme tak, jak se v play off musí hrát – obětavě, týmově, vrhali jsme se do střel, chodili natvrdo do soubojů. S tím vším jsem naprosto spokojený. Čeká nás ten nejtěžší krok, vedeme 2:0 na zápasy, ale vyhráno ještě nic není. Musíme do dalšího zápasu se stejnou pokorou a stejnou obětavostí.

Beni Simitči (Benago): V kabině jsem už klukům poděkoval za výkon, tam nebylo co řešit, každý se vydal na maximum. Nehráli nám tři hráči ze základu, Diego je zraněný, Tomáš Vnuk onemocněl, když takoví hráči chybí, tak se nehraje tak snadno. Navzdory tomu jsme stejně jako v pátek byli lepší, oni nám ale ze dvou šancí dali dvě branky. My jsme ze spousty šancí nedali gól. Není to jenom o tom, že Vahala podal fantastický výkon, ale kluci věděli jak a kam střílet a bohužel to nedodrželi. Ukázal jim to Gabčo. Slavia hrála na obranu, jsou v prvních zápasech zatím štastnější. Vracíme se do Zruče, kde budeme už kompletní. Když podáme stejné výkony, tak nemám strach. Musím ještě říct, že oba zápasy byly výbornou reklamou pro futsal!

SK Slavia Praha - Benago Zruč n/Sázavou 2:1 (1:1) stav série 2:0
Branky: 14. Oliva (Záruba), 35. Oliva (Salák) – 14. Gabčo
Slavia:
Vahala (Garčár, Roshan) – Brychta, Záruba, Novotný, Salák, Lištván, Oliva, Směřička, Hrdina, Matějka (C), Wojnar, Míča
Benago:
Cristiano (Bezstarosti, Pytloun) – Marcelo, Saul, Pimpolho, Brahimi, Belej, Rodek, Vnuk, Gabčo, Hloušek, Victor, Simitči (C)

Rubrika: Zápasy A-tým | FC Benago | Přečteno: 677x | 08.05.2017

Další články

SKENDER SIMITČI: NADEŠEL TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK

SKENDER SIMITČI: NADEŠEL TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK V životě každého člověka přijde chvíle, kdy musí udělat zásadní rozhodnutí. V soukromém ži...

NAZVLÁDLI JSME TO!

NAZVLÁDLI JSME TO! Futsalisté Slavie Praha to dokázali. V sobotním čtvrtém zápase semifinále play off CHANCE ...

Vyjádření FC Benaga Zruč nad Sázavou

Vyjádření FC Benaga Zruč nad Sázavou   V uplynulých hodinách se na facebooku objevila závažná obvinění našeho klubu z úst hráče...

Beni Simitči: Od kluků očekávám stejný výkon jako ve středu!

Beni Simitči: Od kluků očekávám stejný výkon jako ve středu! Futsalisté SK Slavia Praha stojí před branami finále. V sobotu od 16 hodin vyzvou v Edenu ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss