V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Tomáš Vnuk: Budeme se rvát o titul

Tomáš Vnuk patří k hráčům, kteří dostávají v dresu Benaga dost prostoru na hrací ploše v průběhu play-off, kde jeho tým již dokráčel do semifinále. Zeptali jsme se člena širšího kádru národního týmu na to, zda sleduje i další série play-off a též na ambice jeho klubu ve finiši této sezóny.

Sleduješ ostatní čtvrtfinálové série play-off?


Samozřejmě, na sérii Plzeň-Slavia jsem byl na obou zápasech v Plzni a na posledním zápase v Praze. U dvojice Litoměřice - Sparta jsem viděl z prvního zápasu sestřih, na druhý jsem se také díval a v pondělí určitě budu sledovat přenos na ČT Sport.

Koho by sis přál za semifinálového soupeře pro Benago?


Já osobně bych si přál Litoměřice, máme jim co vracet.

Svou sérii jste skončili rychle, není to zápasové volno trochu nuda?


Určitě, každý raději hraje zápasy, než trénuje (smích). Ale na druhou stranu musíme některé věci dopilovat, takže týden volna se hodí.

Hodně se hovoří o ambicích Benaga pro letošní play-off, ale už semifinále bude velmi těžké. Kam s Benagem letos dokráčíš?


Je to tak, Benago má každý rok velké ambice a myslím si, že letos je to stejné. Věřím, že do finále se určitě podíváme, ať naším soupeřem v semifinále bude kdokoli. Pak přijde vrchol sezóny, na který všichni čekáme a budeme se rvát o titul.

Rubrika: Zápasy A-tým | eFutsal.cz | Přečteno: 509x | 30.04.2017

Další články

SKENDER SIMITČI: NADEŠEL TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK

SKENDER SIMITČI: NADEŠEL TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK V životě každého člověka přijde chvíle, kdy musí udělat zásadní rozhodnutí. V soukromém ži...

NAZVLÁDLI JSME TO!

NAZVLÁDLI JSME TO! Futsalisté Slavie Praha to dokázali. V sobotním čtvrtém zápase semifinále play off CHANCE ...

Vyjádření FC Benaga Zruč nad Sázavou

Vyjádření FC Benaga Zruč nad Sázavou   V uplynulých hodinách se na facebooku objevila závažná obvinění našeho klubu z úst hráče...

Beni Simitči: Od kluků očekávám stejný výkon jako ve středu!

Beni Simitči: Od kluků očekávám stejný výkon jako ve středu! Futsalisté SK Slavia Praha stojí před branami finále. V sobotu od 16 hodin vyzvou v Edenu ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss